07 серпня 2018

SZ Info ua

Шановні друзі! З 7 серпня 2018 року газета «Діловий тиждень» доступна в електронному вигляді - в форматі PDF абсолютно безкоштовно.

Даний формат дозволяє переглянути газету  з будь-якого комп'ютера, ноутбука або мобільного пристрою в зручний для Вас час.

 

Детальніше...

07 серпня 2018

SZ Info uaШановні друзі! З 7 серпня 2018 року газета «Діловий тиждень» розповсюджується безкоштовно!

Відповідаючи на виклик часу, який говорить про те, що в сучасному світі інформація повинна бути безкоштовною, ми знімаємо бар'єри між нами і нашими читачами і сподіваємося, що ви гідно оціните цей крок.

Детальніше...

14 березня 2018

SZ Info uaШановні користувачі! На нашому сайті delovaya.info з'явилась можливість поділитися інформацією в соціальних мережах. Соціальні сервіси є хорошим інструментом для популяризації оголошення серед друзів і підписчиків Вашого облікового запису в соціальній мережі. Поділившись оголошенням в соцмережах, Ви залучаєте потенційних клієнтів на товар або послугу, створюючи безкоштовну рекламу.

Детальніше...

09 лютого 2018

SZ Info uaКаталог підприємств на сайті delovaya.info, то перелік приватних і державних установ з різних сфер діяльності від магазинів, перукарень, автозаправок, до шкіл, університетів і т.і. Розміщувати інформацію до Каталогу підприємств може будь який користувач - зареєстрований чи ні. Але радимо Вам всеж зареєструватись, щоб мати можливість корегувати дані про своє підприємство в "Особистому кабінеті".

Детальніше...

19 січня 2018

SZ Info uaДошка оголошень delovaya.info має безліч функцій для того, щоб швидко і легко знайти будь-який товар! Нижче наведено короткий екскурс по їх використанню. Для пошуку оголошення можна використовувати рубрикатор або ж рядок пошуку. У чому різниця?

Детальніше...