SZ Info uaШановні користувачі! На нашому сайті delovaya.info з'явилась можливість поділитися інформацією в соціальних мережах. Соціальні сервіси є хорошим інструментом для популяризації оголошення серед друзів і підписчиків Вашого облікового запису в соціальній мережі. Поділившись оголошенням в соцмережах, Ви залучаєте потенційних клієнтів на товар або послугу, створюючи безкоштовну рекламу.


Наш сайт пропонує для цього декілька способів:

Спосіб 1. При першому розміщенні оголошення, за допомогою вікна, що випливає.

Як це зробити:

Крок 1. Після того, як Ви опублікували своє оголошення, спливає вікно з кнопками (віджетами) соціальних мереж: Facebook, Однокласники, Вконтакте, Twitter, LiveJournal. За допомогою запропонованих кнопок, Ви можете поділитися своїм оголошенням в будь-якій із запропонованих соцмереж.

всплывающее окно

 

Крок 2. Натисніть лівою клавішею миші на кнопку тієї соціальної мережі, в якій Ви б хотіли розмістити своє оголошення.

Одноклассники

 

Крок 3. У блоці з оголошенням, який з'явився, перевірте, щоб воно містило: заголовок, текст оголошення та фото (при наявності), посилання на сайт. Після чого натисніть на кнопку Опублікувати.

ОК

Крок 4. Якщо Ви хочете розмістити оголошення в кількох соціальних мережах, то повторіть дії з іншими соціальними ресурсами, не закриваючи вікно з віджетами.

 

Крок 5. Після того, як Ви поділилися оголошенням, закрийте вікно за допомогою кнопки Закрити або шляхом натискання на хрестик в правому верхньому куті спливаючого вікна.

Закрыть1

 

Примітка. Не закриваючи спливаюче вікно, можна поділитися одним оголошенням відразу у всіх соціальних мережах, в яких Ви зареєстровані. Відключити спливаюче вікно Ви можете натиснувши на кнопку «Більше ніколи не показувати це вікно».

Больше никогда не показывать окно

Якщо в подальшому Ви вирішили все ж скористатися цією функцією, то підключити спливаюче вікно можна в Особистому кабінеті, видаливши галочку біля «Відключити відображення соціальних мереж при розміщенні оголошення».

Личный кабинет

 

Спосіб 2. Скористатися кнопками соцмереж на сторінці оголошення.

Завдяки цим кнопкам, Ви можете ділитися будь-яким вподобаним оголошенням в соціальній мережі.

Як це зробити:

Крок 1. Відкрийте сторінку з текстом оголошення.

Объявление1

 

Крок 2. Натисніть на кнопку соцмережі, в якій Ви б хотіли розмістити оголошення.

Кнопки под объявлением


Крок 3. У блоці з оголошенням, який з'явився, перевірте, щоб воно містило: заголовок, текст оголошення та фото (при наявності), посилання на сайт. Після чого натисніть на кнопку Опублікувати.

ОК1

 

Спосіб 3За допомогою кнопок соцмереж, які знаходяться в шапці сайту.

кнопки на плашке сайта

Вони виконують трохи іншу роль ніж кнопки поділитися. Їх призначення привести Вас на сторінки наших груп в соціальних мережах, де Ви також можете розмістити своє оголошення. Наші групи в соціальних мережах постійно поповнюються підписчиками, це прискорить пошук потенційних клієнтів на Ваш товар або послугу.