Якщо ви не знайшли відповіді на своє питання в цьому розділі скористайтеся функцією "Написати адміну" і задайте запитання спеціалісту підтримки в реальному часі.

1. Як зареєструватись?

Процес реєстрації займе у вас не більше хвилини, після чого ви зможете користуватися можливостями сайту delovaya.info в «Особистому кабінеті». Для того щоб зареєструватися, перейдіть за посиланням «Реєстрація» у блоці авторизації справа вгорі сторінки і заповніть необхідні поля:

 • введіть ваше Ім'я, яке буде використано під час спілкування з вами;
 • введіть логін, який буде використовуватися вами на сайті delovaya.info;
 • виберіть пароль;
 • вкажіть вашу електронну адресу;
 • вкажіть контактні дані (місто, телефон і т.д.);
 • підтвердіть згоду з умовами Угоди та натисніть кнопку "Реєстрація".

2. Як розмістити оголошення на сайті delovaya.info?

Розміщувати оголошення на сайті delovaya.info можуть будь-які користувачі. Розмістити оголошення можна, використовуючи кнопку «Додати оголошення» в лівому верхньому куті сайту. Дотримуйтесь інструкцій нижче:

 • Активізуйте кнопку «Розмістити оголошення на сайті delovaya.info».
 • Зробіть вибір відповідної рубрики і підрубрики, в якій ви хочете розмістити своє оголошення.
 • Складіть заголовок пропонованого вами товару / послуги. Він повинен бути зрозумілим, грамотним і привабливим, містити найменування вашого товару / послуги.
 • Додайте опис пропонованого вами товару / послуги, що містить як можна більше докладної інформації. Це дозволить швидше продати товар і уникнути додаткових питань з боку потенційних покупців.
 • Вкажіть місто - це допоможе вашому покупцеві / споживачеві послуг зрозуміти, де ви знаходитесь.
 • Введіть ваш телефон. Це дасть можливість спілкуватися з великою кількістю потенційних покупців.
 • Вкажіть ціну. Вказуйте реальну ціну, а не умовну 1 грн., 2 руб. і т.д.
 • Додайте фотографії. Оголошення з якісними фотографіями отримують в середньому в 3-5 разів більше відгуків, ніж без фото.
 • Позначте спосіб просування вашого оголошення.
 • Для завершення публікації натисніть кнопку «Опублікувати».

3. Який термін публікації оголошення?

 • Термін публікації оголошення на сайті delovaya.info - 28 днів (4 тижні).

4. Як поповнити рахунок на сайті delovaya.info?

Поповнити особовий рахунок на сайті користувач може за допомогою ваучерів поповнення рахунку, за допомогою  "Приват24" або використовуючи банківські карти в розділі "Поповнити рахунок" особистого кабінету або при заході по посиланню «Поповнити рахунок» з головного меню.

 

4.1 Для поповнення рахунку за допомогою ваучерів вам необхідно придбати ваучери в редакції газети «Діловий тиждень» за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім. Володимира Сосюри, ​​360 або м. Сєвєродонецьк, пр. Гвардійський, 16.

vaucher-25vaucher-50vaucher-100

Потім перейти в розділ «Поповнити рахунок» і вибрати «Ваучером». Після цього ввести секретний код з ваучера і натиснути кнопку «Поповнити».

4.2 Для поповнення рахунку за допомогою "Приват24" вам необхідно в розділі "Поповнити рахунок" вибрати "Приват24", вказати суму, на яку ви хочете поповнити рахунок і натиснути кнопку «Оплатити».

4.3 Для поповнення рахунку за допомогою банківських карт вам необхідно в розділі "Поповнити рахунок" вибрати "Банківської картою", вказати суму, на яку ви хочете поповнити рахунок і натиснути кнопку «Оплатити».  

5. Що таке «Особистий кабінет» і для чого він призначений?

«Особистий кабінет» (далі ОК) - це персональний розділ сайту, в якому можна отримати доступ до власних публікацій та функцій їх управління, власним реєстраційним даним, особистого рахунку та інформації про вчинені платіжних транзакціях на сайті delovaya.info. ОК доступний тільки зареєстрованим користувачам.

6. Що таке «Підняте оголошення» і як підняти оголошення?

Функція «Підняти» оголошення - платна послуга. За допомогою даної послуги користувач має можливість вивести власне оголошення на вершину загального списку оголошень підрубрики, в якій розміщено дане оголошення. Таким чином, підняте оголошення буде доступно одним з перших в загальному списку публікацій підрубрики.

Підняти власне оголошення користувач має можливість в Особистому кабінеті в розділі «Мої оголошення на сайті» - «Опубліковані», скориставшись відповідною функцією управління публікацією - натиснувши кнопку «підняти» для даного оголошення.

7. Що таке «Виділене оголошення» і як виділити оголошення при публікації на сайті delovaya.info?

Виділене оголошення - платна послуга. За допомогою даної послуги користувач має можливість виділити власне оголошення в рубриці (підрубриці) серед інших, зробивши червоним заголовок або вибрати VIP - закріпити у верхній частині списку. Таким чином, оголошення буде виділятися в загальному списку з оголошеннями, тим самим збільшуючи шанс залучити потенційно зацікавлену аудиторію відвідувачів сайту delovaya.info до пропозиції користувача.

Виділити власне оголошення користувач має можливість при заповненні бланка подачі оголошення або при розміщенні оголошення повторно в «Особистому кабінеті» у розділі «Мої оголошення на сайті» - «Зняті з публікації» при активації посилання «Розмістити».

 

Приклад VIP оголошення (оголошення закріплено у верхній частині списку):

vip help

Приклад оголошення з червоним заголовком:

demo red

8. Як редагувати оголошення?

Редагувати власне оголошення на сайті delovaya.info користувач може в «Особистому кабінеті» у розділі «Мої оголошення на сайті» - «Опубліковані», натиснувши на посилання «Змінити» для оголошення, яке вимагає редагування.

9. Як повторно опублікувати своє оголошення?

Повторно розмістити власне оголошення на сайті delovaya.info користувач може в «Особистому кабінеті» у розділі «Мої оголошення на сайті» - «Зняті з публікації» при активації посилання «Розмістити».

10. Як видалити своє оголошення?

Видалити своє оголошення користувач має можливість з «Особистого кабінету» в розділах «Мої оголошення» або «Мої публікації», скориставшись відповідною функцією, натиснувши кнопку «Видалити» для оголошення, яке потрібно видалити. Видалене оголошення відновити неможливо.

11. Чому моє оголошення або публікація були видалені з сайту delovaya.info?

Найчастіше, оголошення користувача видаляється з наступних причин:

 • Користувач використовує великі літери (режим Caps Look) в тексті заголовка або в тексті оголошення (приклад: ПРОДАМ КВАРТИРУ В СЄВЕРОДОНЕЦЬКУ ТЕРМІНОВО).
 • Користувач використовує безліч знаків пунктуації в заголовку оголошення (приклад: Куплю терміново квартиру в СЄВЕРОДОНЕЦЬКУ !!!!!).
 • Зображення, завантажене користувачем, не відповідає визнаним моральним і етичним принципам.
 • Користувач дублює вже розміщене раніше оголошення або намагається розмістити власне оголошення в рубрику, яка не відповідає тематиці оголошення.