- Вага банерів не повинна перевищувати 35Кб.
- Банери приймаються у форматі GIF, JPG і SWF (Flash версії 8.0); режим - RGB; дозвіл - 72 dpi.
- До flash-банерів обов'язково повинна додаватися заглушка в форматі GIF, JPEG або PNG. Всі банери повинні містити посилання.
- Для обліку натискань на flash-банери (baner.swf) в якості посилання необхідно використовувати в банері об'єкт button з наступними параметрами:
on (release) {
if (_root.clickTAG.substr(0,5) == "http:") {
getURL(_root.clickTAG, "_blank");
}
}
Зверніть увагу, що змінна _root.clickTAG повинна бути без лапок для всіх типів банерів. Банери, виконані без урахування цих вимог можуть бути не прийняті до показу. Ніколи не кладіть посилань в getURL вашого SWF бо він не буде оброблятися і ви не отримаєте статистику кліків. - Матеріали в форматі flash (baner.swf) не повинні містити посилань і об'єктів, що виконують функції, відмінні від управління анімацією; об'єкти, які виконують функції управління анімацією не повинні використовувати більше 35% ресурсів процесора Celeron 1,5 ГГц в піку - понад 60%. Див. «Рекомендації щодо розробки flash-матеріалів».
- Банер необхідно надіслати для тестування - мінімум за 5 робочих днів до початку розміщення.
- Ми не розміщуємо банери: з елементами інтерфейсу; дратівливі для очей; такі, що нагадують рекламу порносайтів.
- Ми також залишаємо за собою право не приймати до розміщення банери, виконання яких не відповідає внутрішній політиці компанії
Рекомендації до розробки flash-матеріалів:
Матеріали в форматі flash не повинні містити посилань і об'єктів, що виконують функції, відмінні від управління анімацією; об'єкти, які виконують функції управління анімацією не повинні використовувати більше 35% ресурсів процесора Celeron 1,5 ГГц в піку - понад 60%.
- Не застосовувати препарат вектора з великою кількістю направляючих і контрольних точок. Намагатися використовувати примітивні форми (кола, квадрати, лінії). Чи не переносити векторні зображення з інших редакторів - малювати під flash.
- За можливостю використовувати оптимізовані JPEG меншого розміру. Експериментувати з конвертацією векторів в JPEG.
- Уникати використання зображень у форматі PNG. Обробка прозорості навантажує процесор.
- При використанні прозорих PNG зображень упевнитися, що вони не перекривають один одного. Обробка однієї прозорості через іншу помітно нагрузить процесор.
- Експериментувати з частотою кадрів ролика. Менша частота знижує навантаження на процесор. Потрібно обмежити частоту зміни кадрів до мінімально прийнятної величини.
- Градієнти та прозорість дають велике навантаження на процесор, тому їх слід уникати. Намагайтеся імітувати прозорість, використовуючи JPEG і маски.
- Встановити найбільш оптимальну якість анімації під час програвання.
- Швидкодія буде прямо залежати від розміру області, що перемальовується. Уникати частого оновлення всієї області ролика.
- Уникати одночасного переміщення декількох об'єктів. Зменшувати їх кількість або робити анімацію по черзі (одна закінчилася - інша почалася).
- Мінімально використовувати цикли, що розташовуються на кадрах.
- Розподілити великі ділянки коду на кілька кадрів там, де це можливо.
- Мінімально використовувати програмну анімацію.
- Уникати емуляції масивів.
- Уникати операцій з рядками.
- Скрипт, що складається з сотень рядків коду, буде більше навантажувати процесор, ніж timeline з сотнею кадрів і анімацією.
- Використовувати виклик кадрів з кодом ActionScript тільки коли це необхідно, а також уникати частого використання конструкцій "if".
Термін надання банера - не менше ніж за 5 робочих днів до встановлення його в сітку показів. Ми залишаємо за собою право відмови від прийому броні без пояснення причин.