SZ Info ua

На сайті delovaya.info покупці щодня переглядають тисячі оголошень - це відмінна можливість вигідно продати, купити, обміняти товар або скористатися послугами.

 

Наприклад, ви вирішили продати на delovaya.info свій б / у телефон і купити новий смартфон. Або обміняти 1-кімнатну квартиру в Сєверодонецьку на 2-кімнатну квартиру в Лисичанську, Рубіжному або Кремінній. Але, як правильно і ефективно скласти оголошення, щоб воно зацікавило покупців, не знаєте.

Ви напевно звертали увагу на те, що деякі оголошення кидаються в очі і запам'ятовуються, а інші ми перегорнемо, не читаючи.

Проаналізувавши ефективність оголошень на сайті «Діловий тиждень», ми пропонуємо вам кілька порад, за допомогою яких ви в найкоротші терміни знайдете покупця на свій товар.

Поради:

  1. Вибір рубрики. Вибирайте правильну рубрику, щоб ваше оголошення, наприклад, про продаж нерухомості не загубилося серед оголошень про продаж авто або тварин.
  2. Опис. Складайте максимально докладний і правдивий опис вашого товару чи послуги. Пишіть грамотно, і постарайтеся не скорочувати слова. Зробіть акцент на перевагах товару, якщо у нього є недоліки, то варто вказати на них. Таким чином, ви заощадите час собі і покупцеві.
  3. Фотографії. Проаналізувавши ефективність оголошень, з упевненістю можемо сказати, що оголошення, в яких присутні фотографії або відео, на порядок підвищують ваші шанси на успішний продаж.
  4. Ціна. Встановлюйте адекватну ціну на свій товар або послугу. Перегляньте схожі пропозиції серед інших оголошень, проаналізуйте. Якщо є необхідність в терміновому продажі товару, то встановіть ціну нижче, ніж вказана в інших оголошеннях.
  5. Будь-яке оголошення - це, перш за все, ділова пропозиція. Тому, не варто в описі своїх послуг або товару ставити смайлики або зловживати знаками оклику.
  6. Пишіть тільки правдиву інформацію про себе і товар. Погодьтеся, навряд чи воно викличе довірливе ставлення у вашого потенційного клієнта, який вирішив зняти квартиру або купити ноутбук у автора з підписом «Вася Пупкін».

Перед публікацією оголошення прочитайте правила розміщення оголошень, щоб воно оперативно пройшло модерацію.

Для більшої ефективності, поділіться своїм оголошенням в соціальних мережах.

SS

Наші групи в соціальних мережах:

ВКонтакті

Однокласники

Фейсбук 

Твіттер