SZ Info ua

На дошці оголошень «Діловий тиждень» Ви можете розмістити оголошення про продаж одягу або взуття. Це особливо актуально якщо в родині є діти, адже вони вкрай швидко виростають і одяг стає не за розміром.

 

Відмінний вихід для батьків - витратити трохи часу, розмістивши оголошення на сайті delovaya.info і успішно продати не тільки свої речі, а й дитячі речі в будь-якому місті України.

Як правильно оформити текст оголошення?

Для успішного продажу одягу або взуття, краще в одному оголошенні розповісти лише про один або про групу схожих товарів. Надайте детальну характеристику речам, що продаєте, вказавши виробника, забарвлення, розмір, поточний стан і т. і.

При складанні оголошення Ви повинні враховувати цільову аудиторію. Наприклад, якщо продаватися будуть дитячі товарито необхідно розраховувати на молодих матусь і писати відповідно до їх потреб.

Використовуйте фотографії товару для успішного продажу.

Дошка оголошень «Діловий тиждень» дозволяє розмістити до 5 фотографій товару, що продається. Це дозволить виділити Ваше оголошення серед конкурентних. Ніхто не бажає купувати товар без ознайомлення з ним, а фотографії допоможуть в цьому, тим самим, Ви зумієте продати одяг або взуття значно швидше.

Продать одежду 1

Як виділити оголошення на сайті delovaya.info?

Безкоштовно Ви можете розмістити оголошення на нашому сайті терміном на 28 днів. Також можна скористатися платною послугою, виділивши своє оголошення серед інших.

За допомогою даної послуги Ви маєте можливість виділити своє оголошення в рубриці (підрубриці) серед інших, зробивши червоним заголовок або закріпивши оголошення у верхній частині списку (VIP - оголошення). Таким чином, оголошення буде виділятися в загальному списку з оголошеннями, тим самим збільшуючи шанс залучити потенційно зацікавлену аудиторію відвідувачів сайту delovaya.info до пропозиції користувача.

Якщо Ви продаєте речі в Лисичанську, Сєвєродонецьку, Рубіжному або Кремінній і шукаєте потенційного покупця саме в цьому регіоні, то можете розмістити своє оголошення не тільки на сайті delovaya.info, а й на сторінках регіональної газети '' Діловий тиждень ''. Для цього необхідно вибрати пункт розмістити оголошення "В газеті", вибрати відповідну рубрику, додати текст Вашого оголошення, контакти, вибрати кількість виходу оголошення в газеті.

Продать одежду 3

Вартість додаткового оформлення оголошення в газеті дивіться на сайті delovaya.info, в розділі "Наші ціни".