SZ Info ua

Під час технологічної революції, яку ми переживаємо сьогодні, великою популярністю користується інтернет-торгівля. Цей спосіб здатний зацікавити широке коло покупців, і головне тут грамотно скласти оголошення про продаж і розмістити його на популярному українському сайті delovaya.info.

 

Перш, ніж розміщувати оголошення про продаж авто на сайті delovaya.info, можна почати самостійний пошук покупця. Для цього необхідно зайти на сайт, вибрати рубрику «Транспорт», вибрати відповідну підрубрику 1, наприклад «Легковий», потім підрубрику 2 «Куплю» і натиснути кнопку «Застосувати»

 

Транспорт1

Після фільтрації вашого запиту, з'явиться перелік оголошень інших користувачів про продаж автомобіля.

За допомогою даного списку, ви можете провести моніторинг цін на автомобіль вашої марки і моделі.

Отримавши необхідну інформацію, ви можете або зв'язатися з власником даного оголошення по телефону, електронній пошті, або розмістити своє оголошення про продаж автомобіля.

 

Як скласти оголошення про продаж авто на сайті delovaya.info?

 

Для цього використовуйте кнопку «Додати оголошення» в лівому верхньому кутку і правильно оформіть форму подачі оголошення, а саме:

  • Будь ласка, виберіть відповідну рубрику - «Транспорт»;

  • в «підрубриці 1» виберіть відповідну для Вашого транспортного засобу категорію: «Легковий», «Мототехніка» або «Вантажний і комерційний автомобіль»;

  • в «підрубриці 2» вкажіть, що конкретно ви хотіли б зробити з автомобілем - купити, продати, обміняти, здати або взяти в оренду;

  • при описі робіть упор на гідності свого автомобіля: опишіть його стан і технічні характеристики;

  • також вкажіть додаткові особливості транспортного засобу. Для цього після основного тексту оголошення Ви можете вказати, що автомобіль «Після ДТП», «Кредитний» або «Не розмитнений»;

  • не забудьте вказати свої контакти (область, місто, номер телефону);
  • при наявності відеоогляду транспортного засобу, ви можете розмістити посилання на youtube або vimeo;
  • прикріпіть фото автомобіля. Це допоможе привернути увагу потенційного покупця. Оголошення без фото люди швидше за все не помітять.

Транспорт2

Також можете скористатися платною послугою і зробити своє оголошення більш привабливим. За допомогою даної послуги користувач має можливість виділити власне оголошення в рубриці (підрубриці) серед інших, зробивши червоним заголовок або вибрати VIP - закріпити у верхній частині списку. Таким чином, оголошення буде виділятися в загальному списку з оголошеннями, тим самим збільшуючи шанс залучити потенційно зацікавлену аудиторію відвідувачів сайту delovaya.info до пропозиції користувача. Виділити власне оголошення користувач має можливість при заповненні бланка подачі оголошення або при розміщенні оголошення повторно в «Особистому кабінеті» у розділі «Мої оголошення на сайті» - «Зняті з публікації» при активації посилання «Розмістити».

Как разместить об

Приклад VIP оголошення (оголошення закріплено у верхній частині списку) і оголошення з червоним заголовком:

Транспорт3 гот

 

Рекомендуємо заповнити всі поля форми подачі оголошення: чим більше інформації включає Ваше оголошення, тим цікавіше воно буде для потенційного покупця, що, в свою чергу, допоможе швидко продати транспортний засіб.

Головною перевагою інтернет-продажів є той факт, що всього за один день Ваше оголошення зможуть побачити набагато більше людей, ніж на будь-якому авторинку.