SZ Info uaДля того, щоб розмістити безкоштовне оголошення про продаж нерухомості на сайті delovaya.info, Вам необхідно пройти реєстрацію, так як розміщувати безкоштовні оголошення можуть тільки зареєстровані користувачі (для розміщення платних оголошень реєстрація не обов'язкова). Процес реєстрації займе у вас не більше хвилини, після чого ви зможете користуватися можливостями сайту delovaya.info в «Особистому кабінеті».

 

Для того щоб зареєструватися, перейдіть за посиланням «Реєстрація» у блоці авторизації справа вгорі сторінки і заповніть необхідні поля. Детальніше, як пройти реєстрацію на сайті delovaya.info читайте за посиланням delovaya.info/help.

Регистрация

 

Після того, як ви успішно пройшли реєстрацію, переходить до розміщення оголошення.

Для цього використовуйте кнопку «Додати оголошення» в лівому верхньому куті сайту, і дотримуйтесь вказівок.

 

Як продати нерухомість швидко? 

Одним з популярних способів привернути увагу до свого товару є безкоштовні оголошення про продаж нерухомості. Звичайно, коли людина вирішує продати квартиру або будинок він може звернутися в агентство нерухомості, де ріелтори займуться продажем. Але за це вони візьмуть пристойну суму, це, по-перше. А по-друге, щоб дійсно оперативно реалізувати нерухомість треба працювати у всіх напрямках. Подати безкоштовно оголошення про продаж нерухомості, або подивитися на регіональної дошці оголошення, оголошення з текстом «куплю квартиру у Лисичанську» або «куплю квартиру в Ірпені» і т.і.

Щоб Ваше оголошення працювало максимально ефективно, потрібно розуміти декілька правил подачі оголошення.

 

1. Вибір рубрики. Вибирайте правильно рубрику в якій ви хочете розмістити своє оголошення. Наприклад, якщо ви продаєте 1-кімнатну квартиру в Лисичанську, то рубрика у Вас повинна виглядати так «Нерухомість - 1-кімнатні квартири - продам»

 

Разместить об

2. Заголовок. Використовуйте короткі і інформативні заголовки.

Більшість людей при складанні оголошень пишуть у заголовку: назва фірми, номер телефону, е-майл і т.д. Не треба цього робити! Пишіть заголовок оголошення максимально коротко і зрозуміло, в основному він повинен складатися не більше ніж з 3-5 слів, наприклад: «Продам квартиру в Лисичанську» або «Продаж кошенят в Запоріжжі».

3. Опис. Опишіть свій товар в полі «Текст оголошення» так, як би Ви розповідали про нього при особистій зустрічі, але коротко. Оголошення без опису або з описом в 1-2 фрази не інформативні і не викликають довіри.

4. Фотографії. Зробіть якісні фото і в порівнянні з іншими подібними пропозиціями Ваша буде більш красивою і привабливою, відповідно шанс продати збільшується в кілька разів!

5. Контактні дані. Завжди перевіряйте контактні дані на сторінці оголошення, дуже часто припускаються помилок, десь не додрукувана цифра або буква і покупець не може з Вами зв'язатися, тому після того як оголошення розміщено, не полінуйтеся і перевірте поля «місто», «телефон», «ціна».