SZ Info ua

  Наш сайт багато в чому відрізняється від інших подібних ресурсів тим, що на сайті delovaya.info оголошення, які були зняті з публікації, не потрібно розміщувати через форму подачі, заново заповнюючи всі необхідні поля і форми, втрачаючи при цьому багато часу, якого завжди не вистачає . У нас Вам достатньо натиснути одну кнопку і Ваше оголошення буде опубліковано заново і займе це у Вас не більше 3 секунд.

Як це зробити?...

 Как разместить об

 

Якщо у Вашого оголошення закінчився термін публікації, але воно все ще актуально і Ви хочете розмістити його ще раз, Ви просто заходите в "Особистий кабінет" в пункт "Мої оголошення на сайті" і натискаєте "Зняті з публікації". Вам відкриється таблиця, де знаходяться всі оголошення, у яких закінчився термін публікації.

Досить натиснути кнопку "Розмістити", Вам відкриється форма подачі оголошення з повністю заповненими полями. Можете зробити необхідні зміни в своєму оголошенні і знову його опублікувати.

Аналогічно відбувається розміщення знятих з публікації оголошень в газеті "Діловий тиждень" і в каталозі підприємств, для цього необхідно в "Особистому кабінеті" вибрати відповідний пункт "Мої оголошення в газеті" або "Мої оголошення в каталозі" відповідно.

Будь ласка, користуйтеся сервісами нашого сайту - це зручно, швидко і ефективно!