Kloni

Бувають випадки, коли користувач реєструє кілька акаунтів для того, щоб розміщувати велику кількість однакових або схожих оголошень. Такі дії на сайті delovaya.info заборонені.

Дивіться "Правила" п. 3.1 Користувачеві заборонено:

  • публікувати однакові оголошення частіше, ніж один раз;
  • публікувати схожі за змістом оголошення, де очевидно, що мова йде про однe й тe ж річ;
  • дублювати однакові оголошення, використовуючи різні логіни.

Розміщення великої кількості таких оголошень призводить до заспамлівання сайту і не несе ніякої користі для читача, скоріше навіть дратує його, тому що читачеві складно знайти дійсно корисну інформацію.

Такі дії шкодять нашому сайту, а отже Адміністрація бореться з даним порушенням правил.

Ми розуміємо, що кожному користувачеві хочеться щоб його оголошення було у верхній частині списку оголошень і якомога частіше потрапляло в очі читачам. Для цього не потрібно розміщувати гори сміття на сайті, а достатньо скористатися функцією "Підняти" в "Мої оголошення на сайті" - "Опубліковані" в "Особистому кабінеті" для підняття Вашого оголошення вгору списку або скористатися платними функціями сайту, щоб виділити своє оголошення і, як наслідок, частіше потрапляти на очі читачам.

На нашому сайті проводиться пост модерація і до авторів оголошень, які порушують правила роботи на сайті, можуть бути застосовані санкції: від обмеження кількості оголошень, дозволених для публікації, до повного блокування облікового запису.

Шановні користувачі! Будьте уважні - не порушуйте правила роботи на сайті delovaya.info